Strefadonic.pl

Pieniądze często kosztują bardzo dużo.
Ralph Waldo Emerson

Dedykacja dla strefadonic.pl

Donice z laminatu poliestrowo szklanego

Nasze produkty wykonane są z żywic poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym. Ten materiał jest znany jako laminat lub włókno szklane. Donice wykonane są z włókna szklanego posiadającego atest do bezpiecznego stosowania również w przemyśle spożywczym. Ulepszone termicznie stabilne żywice do laminowania zostały opracowane w oparciu o polimeryzację pirolityczną typu addycyjnego. Szczegółowe badania nad syntezą i charakteryzacją monomerów i polimerów pozwoliły zidentyfikować formowanie, które ułatwiają przetwarzanie w prasie oraz wytwarzanie kompozytów wzmocnionych włóknem szklanym i grafitowym w autoklawie. Specjalny preparat żywicy , zwany P10P, został wykorzystany do przygotowania wzmocnionej  donicy z laminatu.

Przeznaczenie donic ogrodowych z laminatu poliestrowo szklanego:

  • Donice wysokie na taras
  • Donice prostokątne na balkon
  • Donica okrągłe na skwer miejski
  • Donice kwadratowe do biura

Długoletnia działalność firmy, lepszy dostęp do materiałów, które wcześniej nie były osiągalne i zmieniające się trendy w wzornictwie, pozwoliły na opracowanie nowych technologii i wdrożenie do produkcji nowatorskich materiałów z których wykonane są donice:

  • Laminat poliestrowo szklany – włókno szklane, niesamowicie odporne na zmienne warunki pogodowe i promieniowanie UV. Materiał z którego buduje się jachty morskie, które jak wiemy muszą przetrwać bardzo trudne i zmienne warunki.
  • Aluminium – materiał zdecydowanie lżejszy od stali, co ułatwia przemieszczanie donic. Pokryty farbą nakładaną metodą proszkową jest odporny na trudne warunki pogodowe, jest również mrozoodporny.
  • Corten – niesamowita stal na powierzchni której pod działaniem warunków pogodowych jak deszcz wytwarza się rdzawa powłoka ochronna zabezpieczając blachę przed głębokim utlenianiem, co ją chroni i zabezpiecza. Kolor rdzawo brązowy doskonale komponuje się z zieloną roślinnością i potrafi w czasie zaskakiwać zmieniając odcień brązu każdego dnia.
  • Inox – stal nierdzewna tz. chromonikiel odporny nawet na działanie kwasów, a szczotkowany lub polerowany znakomicie nadaje się jako materiał do produkcji donic. Połyskująca w słońcu stal cieszy oczy i nie wymaga żadnej pielęgnacji.
  • Polietylen PE – w nowym wydaniu, to nie ten sam materiał, wcześniej znany pod nazwą plastik. Nowatorska technologia pozwala na produkcję donic geometrycznych o zróżnicowanych kształtach i w szerokiej kolorystyce.

W ofercie sklepu szeroka gama donic o zróżnicowanych kształtach i dowolnie wybranych kolorach w oparciu o paletę RAL. Możliwa realizacja donic na zamówienie w oparciu o autorski projekt klienta. Firma świadczy również usługi aranżacji donic i nie tylko w lokalizacji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Dane kontaktowe:

Strona www: donice z laminatu

Telefon: +48 691 991 703

E-mail: biuro@strefadonic.pl

Adres: Stary Toruń, Jaśminowa 19; 87-134 Zławieś Wielka

Dodaj komentarz