Nieśmiała przy ścianie

podsciana

Największa potęga człowieka leży w sile jego wiary.
Napoleon Hill

 

[accordion]
dedykacja dla makroserwis.pl

makroserwis.pl

 

Skupiamy swoją działalność w szczególności na terenie miasta Inowrocławia oraz bliskich okolic. Specjalizujemy się w branży sprzętu biurowego. Naszym celem jest dostarczanie wygodnych w obsłudze i niezawodnych systemów kopiująco/drukująco/skanujących. Swoim zasięgiem obejmujemy teren województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Euroimpex S.A. będącej w Polsce wyłącznym importerem urządzeń Nashuatec (prod. RICOH). Państwa oczekiwania spełniamy od chwili wyboru dogodnego modelu urządzenia i jego instalacji poprzez cały czas wieloletniej eksploatacji związanej z bieżącą obsługą serwisową, rozbudową oraz uzupełnianiem niezbędnych materiałów eksploatacyjnych.

Współpracujący z nami Klienci cenią sobie niezawodność oraz w szczególności wysoką jakość sprzętu. Uznanie zyskuje również dedykowany model wsparcia technicznego, który bazuje na niezbędnym kilkunastoletnim doświadczeniu, kilkuosobowym Dziale Serwisu oraz szybkim czasie reakcji na zgłoszenia.

Szerokie grono współpracujących z MAKROSERWIS Klientów stanowią instytucje samorządowe, oświatowe, skarbowe, kulturalne oraz firmy z sektora przedsiębiorstw produkcyjnych. Z przyjemnością możemy poinformować, że część z naszych Klientów wyraziło już swoje uznanie za dotychczasową harmonijną współpracę w formie pisemnych referencji.

[/toggle]

Dodaj komentarz