Niebezpieczna blond panterka

Jeśli społeczeństwo okaże się niezdolne, aby przyjść z pomocą ogromnym rzeszom głodnych, nie uratuje ono również małej liczby tych, którzy są bogaci.
John Fitzgerald Kennedy

dedykacja dla erisauta.pl

Od wielu lat zajmujemy się zawodowo skupem samochodów na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa Kujawsko Pomorskiego. Wyspecjalizowaliśmy się w skupie pojazdów, a z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż używanych aut. Kupno używanych aut Bydgoszcz

Dzięki ogromnej ilości zawartych transakcji stanowimy prawdziwą Bydgoską markę w branży motoryzacyjnej. Znamy się na samochodach, rzetelnie wycenimy każde auto. Skupujemy każde auto, obojętnie czy są to samochody używane, czy też uszkodzone lub powypadkowe.

Posiadamy własną lawetę i działamy sprawnie – na terenie Bydgoszczy zjawimy się w przeciągu godziny! Zapraszamy do wyceny! Wstępna wycena samochodu może być wykonana podczas rozmowy telefonicznej. Mamy bardzo atrakcyjne ceny w całym województwie Kujawsko-Pomorskim. Prowadzimy skupujemy aut wszystkich marek i podejmiemy się każdej wyceny. Płacimy zawsze gotówką na miejscu podczas zawierania umowy.

Nasz skup aut weźmie absolutnie każdy samochód za gotówkę od ręki :-) Telefon twojego auto skupu w Bydgoszczy czynny jest 7 dni w tygodniu 24h na dobę! 537 160 989, 578 361 453

Dodaj komentarz