Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Drzewo - Księga Symboli czyli Sennik

Może oznaczać symbol siebie samego jako człowieka. Drzewo dorodne może kojarzyć się z duchowym odrodzeniem, wzrostem i rozwojem. W chorobie ukazane takie drzewo - powrót do sił, wyjście z choroby.


Dodano:  niedziela, 29 września 2002
Recenzent:  Lambar
Wynik:
odsłon: 15872


Autor sungreeter Dodano: 15-11-2006 - 21:00
Twoja ocena:
uwielbiam drzewa. Lata temu snila mi sie kraina drzew , gdze ludzie z duzymi kapeluszami czcili jej ak swiete.

Autor Ela Dodano: 13-10-2004 - 17:33
Twoja ocena:
Uzupelnienie.
Drzewa to jeden z najpopularniejszych znakow, stad Drzewo Zycia i Drzewo Wiadomosci. Drzewa moga byc osobistym symbolem twojego osobistego zyciowego rozwoju. Korzenie drzewa, ktore siegaja gleboko moga byc podobne do twojego ziemskiego zycia, podczas gdy galezie siegajace do nieba symbolizuja twoja wyzsza swiadomosc, pozwalajac sie poczuc zakorzenionym i ugruntowanym w ziemskim planie, a jednoczesnie wznoszacym sie do wyskosci ducha.

Kazde drzewo ma swoje wlasciwosci. Czy jest proste czy krzywe? Stare sekowate drzewo moze oznaczac madrosc i sile. Wiotka wierzba moze oznaczac umiejetnosc nagiecia sie do okolicznosci. Znaczenie drzewa moze sie roznic w zaleznosci od tego, czy drzewo dopiero zaczyna wypuszczac listki, jest w pelnym ulistnieniu albo czy nie ma lisci.
Osika moze oznaczac strach, poniewaz trzesie sie ze strachu. Deby, ktore dla Celtow byly swietymi drzewami, oznaczaja sile. Sosna moze oznaczac duchowa jasnosc i oczyszczenie. Drzewo palmowe moze oznaczac cieplo i wolnosc. Drzewo owocowe moze oznaczac zbieranie owocow zycia.

Ogolnie drzewo moze odnosic sie do spraw rodzinnych, jak np. drzewo genealogiczne. Wybadaj inne okolicznosci snu, aby zrozumiec zrozumiec, jak ten sen odnosi sie do twojej rodziny.

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl