Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Wypadek - Księga Symboli czyli Sennik

Wypadek może być spowodowany nie zwracaniem uwagi.

Czy nie powinieneś zwracać większą uwagę w życiu na detale?

Czy czujesz się ofiarą nagłej zmiany?

Pamiętaj, że nie ma ofiar, tylko ochotnicy. Jeśli czujesz się ofiarą, spróbuj znaleźć dziedzinę swojego doświadczenia, gdzie będziesz mieć odpowiedzialność i możesz przejąć kontrolę. To podniesie twoje poczucie władzy i wzmocni twoje pole energii. Ofiary zawsze mają słabsze pole energetyczne niż ludzie, którzy biorą odpowiedzialność za swoje działania.

Jeśli wypadek wydarzył się z powodu prędkości, czy istnieje dzidzina w twoim życiu, gdzie pędzisz zbyt szybko? Zwolnij, bądź uważny i zintegruj się.

Taki znak może być ostrzeżeniem przed wypadkiem. Pamiętaj, że nic nie jest z kamienia. Znajdź czas na relaks. Bądź ostrożny i przytomny, aby zapobiec możliwej katastrofie. Wypadki są naprawdę mniej przypadkowe, niż zwykle myślimy. Jeśli akceptujesz pojęcie, że podświadome przekonania wyznaczają wiele z zewnętrznych okoliczności naszego życia, wtedy logicznie następuje, że tak zwane 'wypadki' są w końcu bezpośrednim rezultatem podświadomych decyzji. Unikaj jakichkolwiek akcji mogących wystawić cię na sytuację skłonną do wypadku.


Dodano:  wtorek, 15 marca 2005
Recenzent:  Ela
Wynik:
odsłon: 37953


Autor creatorka Dodano: 06-02-2007 - 12:14
Twoja ocena:
Niestety w moim przypadku sen o wypadku, nie oznaczał, tego co jest podake księga symboli.Po prostu spełnił sie po tygodniu dosłownie! Sen wyglądał mniej wiecej tak Wiec, tak snił mi sie wypadek, w ktorym nie uczestoniczyłam, ale ogladałam go.W konretnym miejscu był ten wypadek(blisko mojej miejscowosci).Ogladałam go jadace obok, widziałam autobus, oraz pełno krwi , jezdzace karetki, a nawet tak symbolicznie lezaca (kawałek reki-w zasadzie sama reka) lezaca na sordku ulicy..to starszny widok. Dodam, ze nie wiem kto tam był, oraz ze jechałam kilka minut poznije innym autobusem(tylko dlatego, ze sie spozniłam bo zawsze sie spozniam) wiec jakby dzikei temu nie uczestiniczyłam w wypadku!! SEN SIE SPEłNIł, tydzien pozniej w wypadku zginął moj przyjaciel.Nie w tym miejscu co prawda co mi się śniło, ale tak jak w śnie miał złamana ręke,ktora tak jak w śnie praktycznie mu od ciałą odpadła. To straszne , ale sie sprawdziło.Czy to znaczy, ze ja mam jakis dar? Pisałam mu, ze ma uwazac jak gdzies wyjezdzał, ale to i tak nic nie dało.Załuje tylko,ze o smaym snie nic mu nie powiedziałam:( AlE CZY TO BY COS ZMIENIłO.MOJ WSPANIAłY PRZYJACIEL NIE ZYJE.

Autor Anonymous Dodano: 25-03-2005 - 02:26
Twoja ocena:
Calkiem nie dawno(2 miesiace temu) mialam sen-zderzenie dwoch autobusow,w jednym z nich podrozowalam.Zginelam. Pamietam takze scenerie-byla to kreta gorska droga,wiosna.Zginelo dwie osoby. Pamietam rowniez moja przyjaciolke z ktora wlasnie jestem za granica,czesto jezdzimy autobusami na wycieczki gorskie-a jestesmy tu od miesiaca Wiele snow do tej pory sprawdzilo mi sie np.snil mi sie pogrzeb mojego chlopaka-jeszcze nie wiedzilismy ze jest tak ciezko chory za trzy miesiace zmarl.Jest jeszcze kilka przypadkow. Mysle ze ten sen rowniez sie spelni,ale jestem spokojna w sumie czego jeszcze mam sie bac.Moze to tylko sen.

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl