Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Zęby  :: wypadający ząb

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

wypadający ząb

donna45 Wysłany: 30.04.2012r. o 23:25


Zarejestrowany:
28 luty 2012r.

Postów: 151

Status: offline

ostatnia wizyta: 20.02.15
Szukałam w necie i jestem przerażona tym snem.
Sniłam że coś jadłam gryzę i nagle górna piątka po prawej stronie mi wypada wypluwan ja na ręke i oglądam w lusterku szparę myśląc sobie że będe musiała nosić teraz aparat na zebach by tą szpare zlikwidowac.
Topdonna45 wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online


Elli Wysłany: 03.05.2012r. o 00:42

Twój awatar

Zarejestrowany:
18 maj 2010r.

Postów: 664

Status: offline

ostatnia wizyta: 11.02.15
Hej, moja znajoma kiedyś miała brzydko zrobione zęby i to przednie , dostała na tym puncie kompleksów do tego stopnia że bardzo ją to dręczyło bo nie mogła sobie na tamtem czas pozwolić finasowo na ich zrobienie - i związku z tym bardzo często śniły jej sie zęby - i nic złego się nie wydarzało w jej życiu icon_smile Rozumiesz ? Ale ja, np. mam przyjęte że zęby związane są z kośćmi -stanem zdrowia itp.. miejwiecej symbolika zęba przez społeczeńtwo tak się trochę wryła. Kiedyś przyśniło mi się że wypadły mi 3 zęby , biegiem je zebrałam i od razu zobaczyłam trzy osoby - 2 znałam ( zadzwoniłam i uprzedziłam żeby bardziej o siebie zadbały ) w trzecią osobą -widziałam uśmiechniętą twarz blądynkę -nie kojażyłam -rano zadzwoniła mi bliska osoba -że jedzie do domu, bo doszło do tragedi. Czasem coś widzimy już za póżno.

Co do twojego snu - jadłaś - jedzenie czyli sporzywanie, karmienie się,konsumpcjia. Wypadł Ci ząb -u siebie zobaczyłaś szczelinę - po części może to symbolizować jakąś utratę częśći siebie, jakiejś sfery -co może pozostawić lukę ,puste miejsce ( czasem strata, moze nie wykorzystanej możliwości ) i to że się martwiłaś ..często się martwisz ?? aparat - coś zastępczego -coś co ma zastapić naturalną naszą budowę.
Donna pokazałam jak ja odebrałam sen, ale to jak Ty go odbierasz jest dla Ciebie najważniejsze.
Gdyby mi się przyśnił taki sen, od razu stała bym się bardziej czujna i bardziej bym obserwowała co się dzieję w koło mnie.
Kwestia jeszcze raz rospatrzenia decyzji jakie obecnie lub w krótkim czasie masz podjąć, to co mogą przyjąć i jakie bedą ich konsekwęcję icon_smile
Ząb wypadł poprze gryzienie -więc nacisk -zwróć uwagę na co obecnie bardzo napierasz, i czy warto ?
Ja patrząc na sen, poszukuje ścieżki ,powiązań i prostoty przekazu i symboliki.Ale śniący poprzez swoje odczucie zna odpowiedz, masz raczej intuicję więc też może jej zaufać icon_smile możesz ?
Lustro -jest odbiciem -jest takie pojęcie że ludzie są dla nas lustrami,
...może unikaj porównań z innymi i bardziej bądz sobie wierna icon_smile
Pa.
TopElli wyślij PM


Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl