Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Chłopak / Dziewczyna  :: Magiczne słowo kocham

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

Magiczne słowo kocham

Poser Wysłany: 23.10.2010r. o 20:09


Zarejestrowany:
23 październik 2010r.

Postów: 1

Status: offline

ostatnia wizyta: 23.10.10
Zacznę od tego, że niedawno skończyłem 17 lat. Zrobiłem imprezę dosyć mało bo na 4 osoby. Uczestniczyłem ja Pan A jak i Pani B (Pani A i Pani B są parą) i jeszcze dodatkowo Pani C. Z Panem A i panią B dosyć długo się znam, natomiast z Panią C już od niedawna. Od jakiegoś czasu zaczęliśmy wspólnie spędzać czas. Prawie codziennie się spotykamy dlatego więc zaprosiłem ich na urodzinki. Dodam też, że do Pani C czuję coś często o niej myślę, lecz nie wiem czy z odwzajemnieniem.Jest ona bliska dla mnie, a zarazem daleko. Teraz proszę o przeczytanie mojego całego snu. Napisałem to ponieważ może mieć to związek z zinterpretowaniem mojego snu.
Sen mój był dziwny. Zwykle nie miewam snów, a jeżeli już coś to ich nie pamiętam z tym jednak było inaczej cały czas pamiętam go może dla tego że jest tak dla mnie ważny. Więc tak sen mój się zaczął jak wracałem ze szkoły byłem już blisko domu. Wszystko wydaje sie normalne, patrze przed siebie idzie przede mną pewna sąsiadka(ale o niej później i o jej roli w moim śnie). Nagle z 3 ulic dalej odkąd jestem wychodzą Pani B i Pani C (mieszkają one na tej samej ulicy). Byłem zdziwiony że je zobaczyłem ponieważ miałem w świadomości to że skończyłem lekcje dużo wcześniej. Zaskoczyło mnie również to, że idą w moją stronę właśnie o tej porze. No nić byłem przygotowany że powiemy sobie cześć i one pójdą dalej, a ja do domu, lecz tak nie było. Gdy szedłem w końcu dostrzegłem, że one mnie również zobaczyły. Z daleka widziałem (jakby dziwnie skrzywiły miny). Nagle znikąd wyjęły długie płaszcze z kapturem, które zakryły ich całą sylwetkę oprócz kawałka twarzy. Kiedy się tak do nich zbliżałem zauważyłem, że zaczynają skręcać gdy skręcały myślałem, że się nawet na mnie nie spojrzą zdenerwowałem się trochę, ale Pani C spojrzała na mnie delikatnie (chyba ze złowrogą miną ale nie jestem pewny). Nie mówiąc mi cześć ani nic skręciły do kogoś na działke chyba tam sprzedawali warzywa (przynajmniej kiedyś, dziś nie kupuje tam warzyw jeżeli coś to w sklepie). Kiedy skręciły zatrzymała się ta sąsiadka i zaczeła mówić do mnie: "Jeżeli ci na jednej z tych dziewczyn zależy to powinieneś powiedzieć co czujesz. Powiedzieć magiczne słowo kocham cie, ja nieraz mówie to swoim rodzicom oni bardzo się cieszą gdy to im mówię, te słowo bardzo wiele dla nich i dla mnie znaczy. Jest to bardzo magiczne słowo, które wiele może zmienić ". Wysłuchawszy tych słów poszedłem dalej i na tym skończył się mój sen. Rano gdy wstałem wile o nim myślałem wiele on dla mnie znaczy.Dlatego więc znalazłem te forum i chciałbym wiedzieć co znaczy ten sen. Jaki jest jego sens? Czy mam zrobić to co mi koleżanka podpowiedziała ?
Bardzo proszę o zinterpretowanie mojego snu będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoże w tym co mam zrobić z tym czy zostawić ten sen i zostawić swoje uczucia w cieniu, a może powiedzieć jej. Proszę też (jeżeli są) o wyjaśnienie ukrytych wniosków. Umieściłem post w dziale Chłopak / Dziewczyna ponieważ uważam, że jest to odpowiedni dział bo jest on na temat uczuć do dziewczyny. Proszę o pomoc


Poser

TopPoser wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online


Ela Wysłany: 09.11.2010r. o 21:18

Twój awatar

Zarejestrowany:
15 czerwiec 2003r.

Postów: 869

Status: offline

ostatnia wizyta: 22.12.12
Witaj Poser,
mimo wszystko mam nadzieję, że magiczne słowo kocham wypowiada się w momencie, kiedy się je czuje, a nie jedynie, kiedy chcemy zaczarować dziewczynę słowami.
Pozdrawiam ciepło,
Ela

_________________________
Zobacz siebie samego w innych
Zatem kogo mozesz zranic?
Jakie zlo mozesz uczynic?
(Dhammapada)
TopEla wyślij PM Strona domowa
Betrix Wysłany: 09.11.2010r. o 22:08

Twój awatar

Zarejestrowany:
02 wrzesień 2005r.

Postów: 564

Status: offline

ostatnia wizyta: 26.01.15
Być może ten sen, Twoja wewnętrzna mądrość pod postacią tej kobiety mówi Ci, abyś kierował się uczuciem innym, niż strach, wstyd.
Mamy wiele magicznych słów: "dzień dobry" proszę" "przepraszam", może nie należy czekać, a zagaić rozmowę...Post edytowany przez: Betrix, 09-11-2010 - 22:09
TopBetrix wyślij PM Strona domowa
izyda99 Wysłany: 10.11.2010r. o 12:55


Zarejestrowany:
19 październik 2010r.

Postów: 45

Status: offline

ostatnia wizyta: 29.01.15
No ja powtórzę za koleżankami powyżej, może warto porozmawiać z osobą, która Ci się podoba, ale nie chodzi o to, żeby od razu wyjawić uczucia, może najpierw zapoznać się bliżej, nawiązać bliższą więź. Poznać osobę, potem tą znajomość skonfrontować ze swoimi uczuciami.
Topizyda99 wyślij PM
mijja Wysłany: 24.11.2010r. o 15:33


Zarejestrowany:
24 listopad 2010r.

Postów: 5

Status: offline

ostatnia wizyta: 25.11.10
............

Post edytowany przez: mijja, 27-11-2010 - 20:17
Topmijja wyślij PM
MaaG***ZzZ Wysłany: 24.11.2010r. o 22:40


Zarejestrowany:
04 maj 2008r.

Postów: 111

Status: offline

ostatnia wizyta: 30.01.11
izyda99 ma rację! Uważam, że znaczące w tym śnie jest to, że dziewczęta zakryły się dlugimi płaszczami i właściwie przeszly obok Ciebie bez zainteresowania. Widok tylko jej skrzywionej miny może sugerować, że w tym momencie ocena jej osoby jest dość powierzchowna, natomiast pod płaszczem może kryć się wiele rzeczy, które niekoniecznie muszą Cie mile zaskoczyć. Ponadto jej okrycie i złowroga mina mogą oznaczać, że nie jest ona zbyt otwarta, więc gdybyś na tym etapie znajomości ujawnił, co czujesz, mógłbyś spotkać się z brakiem wzajemności. Wydaje mi się, że czas jest Twoim sprzymierzencem icon_smile
TopMaaG***ZzZ wyślij PM


Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl