Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Sny o zmarłych  :: zmarły tata

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

zmarły tata

Deanne Wysłany: 10.10.2010r. o 09:16

Twój awatar

Zarejestrowany:
01 styczeń 2007r.

Postów: 9

Status: offline

ostatnia wizyta: 12.10.10
Witam serdecznie icon_smile
Mój tata zmarł miesiąc temu. A z moim chłopakiem byłam półtora roku, aż do wczoraj. Tata po swojej śmierci śnił mi się niemal codziennie, jednak niezbyt przyjemnie, np. umierał mi na rękach, wkładałam go do grobu itp. Ze swoim chłopakiem zerwałam wieczorem, po czym poszłam spać i znów przyśnił mi się tata. Okazało się, że tata żyje, wyjęto go z trumny i przyszedł do domu [w którym nie mieszkamy od roku, ale wczesniej mieszkalismy kilkanascie lat, takie jego dzieło życia icon_wink ]. Gdy tylko się o tym dowiedziałam, uciekłam ze szkoły i biegłam, by się z nim zobaczyć. W domu go nie było, był u kolegi. Znów biegłam, ale od kolegi też już poszedł. Zaczęłam więc biec do miasta przez las, szukałam go, ale nie mogłam znaleźć. zrobiłam zakupy, były dość ciężkie, wsiadłam do autobusu i wysiadłam. Wtedy zobaczyłam mojego tate w tłumie, takiego chorego, jaki w rzeczywistości był przed śmiercią. Biegłam do niego, rzuciłam mu się na szyję , a on uśmiechał się i mnie przytulał [mimo ze te zakupy były ciężkie, to nie puściłam ich]. To był bardzo miły sen.
Dodam, że będąc z moim eks śniła mi się często zmarła babcia - również umierała mi na rękach, była zła, wredna, mściwa itp. kiedy zerwałam z eks, rowniez poszłam spać. i śniła mi się babcia.przytuliła się do mnie ipowiedziała mi, że mnie kocha. więcej już mi się nie śniła. Zerwanie z eks uznałam ostatecznie za świetny wybór.
Macie może jakiś pomysł na interpretację tych snów? Czy to może oznaczać, że w ten sposób ostrzegali mnie przed tymi związkami?
proszę o pomoc icon_smile

pozdrawiam
TopDeanne wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online


Ela Wysłany: 11.10.2010r. o 21:36

Twój awatar

Zarejestrowany:
15 czerwiec 2003r.

Postów: 869

Status: offline

ostatnia wizyta: 22.12.12
Witaj Deanne,
czytając Twój sen nasunęło mi się inne wyjaśnienie. Osoba zmarłego Taty i Babci są dla Ciebie osobistymi symbolami. Już sama doszłaś, w jakiej sytuacji do tej pory Ci się zjawiali negatywnie, a w jakiej pozytywnie. Może to nie tak, że to oni Cię ostrzegali (choć może masz rację, tu będziesz wiedziała lepiej), ale po prostu Ty sama na jakimś poziomie wiedziałaś, że to, że ich we śnie "nie zadawalasz" - będąc z Twym chłopakiem - tak naprawdę nie zadawalałaś siebie. To Ciebie bardziej dotykało niż ich. Bo może coś nie grało albo coś Ci się nie podobało, ale mimo to ciągnęłaś ten związek wbrew sobie. Ale kiedy w końcu dojrzałaś do decyzji zerwania - napisałaś, że ty zerwałaś, a nie że on zerwał - zachowanie Twojego sennego taty i babci zupełnie się odmieniło. Tata "odżył", bo tak naprawdę to Ty sama odżyłaś kończąc ten związek. W końcu mogłaś pokochać samą siebie.

Pozdrawiam ciepło,
Ela

_________________________
Zobacz siebie samego w innych
Zatem kogo mozesz zranic?
Jakie zlo mozesz uczynic?
(Dhammapada)
TopEla wyślij PM Strona domowa
Deanne Wysłany: 12.10.2010r. o 19:16

Twój awatar

Zarejestrowany:
01 styczeń 2007r.

Postów: 9

Status: offline

ostatnia wizyta: 12.10.10
Bardzo ciekawe.. Nie patrzyłam na to w ten sposób. Bardzo mi pomogłaś, dziękuję ślicznie icon_smile

Pozdrawiam!Post edytowany przez: Deanne, 12-10-2010 - 19:16
TopDeanne wyślij PM


Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl