 |
Kopałem w piłkę |
| fenix |
Wysłany: 26.03.2008r. o 08:19 |
|
Zarejestrowany:
26 March 2008r.
Postów: 3
Status: offline
ostatnia wizyta: 27.03.08 | Kopałem w piłkę na łące bardzo zielonej, stali na niej też jacyś ludzie ale raczej mi nieznani. Po jakimś czasie jak kopnąłem piłkę i wpadła ona na pole częściowo puste częściowo ze skibami. Wszedłem na nie i zobaczyłem koszyk na nim a w nim płaczące niemowlę, podszedłem do niego ono wyciągło do mnie ręce podałem mu palec ono za niego chyciło i sie zaczęło ciszyło. Zaczełem sie rozglądać do okoła i zobaczyłem brata i jakaś obca osobę obje trzymali w rekach olbrzymie sumy pieniędzy. Brat coś do mnie powiedział i wyrzucił w powietrze, koleś który stał koło niego zrobił to samo. No i w tym momencie sie obudziłem.
Pisze z tymi szczegółami co zapamiętałem. W ogólnie nie zwracam uwagi na sny ale ten należał do ty nielicznych który wyglądał bardzo realistycznie.
ostatnim razem jak miałem taki sen który przy kół moja uwagę z mare lat temu był taki że "jedna znajoma pływała w szambie" okazało sie że za 2 dni ze sie dowiedziała że masz ja zdradza i jej ojciec zmarł. Chciałbym wiec wiedzieć o co w tym chodzi.
Pozdrawiam i dziękuje z góry za jakieś wytłumaczenie |
 |
|
|
| | Reklama Google AdSense |
 |
Pamiętaj! Źródłem utrzymania serwera są reklamy Google AdSense. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
|
| papissa |
Wysłany: 26.03.2008r. o 08:58 |
|
Zarejestrowany:
21 October 2007r.
Postów: 239
Status: offline
ostatnia wizyta: 28.03.08 | Witaj, czy Twój brat nie otwiera jakiejś działalności, czegoś nowego? To pole częściowo zaorane może nawiązywać do czegoś takiego. Pieniądze kojarzą mi się raczej z jakimiś problemami i do tego wyrzucane w powietrze- oby to nie miało zwiazku z tym , że niepotrzebnie się wykosztowali na coś, czego nie mogą kontynuować. Niemowlak też mówi o czymś dopiero " raczkującym". A może to narazie są tylko ich plany ( bo chyba chodzi o jakąś spółkę ) i można jeszcze "wybić" mu ten plan z głowy? |
 |
|
|
| fenix |
Wysłany: 26.03.2008r. o 10:01 |
|
Zarejestrowany:
26 March 2008r.
Postów: 3
Status: offline
ostatnia wizyta: 27.03.08 | szczerze mówiąc raczej nie planuje nic, on przynajmniej pieniądze zawsze składa i na nic nie wydaje. No chyba ze coś zamierza zrobić ale nikt o tym nie wie. jedyne co mi przychodzi do głowy to to że myślał nad kupnem nowego samochodu ale czy może o to chodzić?? |
 |
|
|
| papissa |
Wysłany: 26.03.2008r. o 13:16 |
|
Zarejestrowany:
21 October 2007r.
Postów: 239
Status: offline
ostatnia wizyta: 28.03.08 | Może chodzić też o samochód , to tez inwestycja, ale mimo wszystko dobrze byłoby powiedzieć mu o tym śnie i zaproponować ,aby dobrze się zastanowił nad jakimkolwiek planem, który zaświta mu do głowy. Zastanowił ( a nie zrezygnował )i zbadał wszystkie za i przeciw, dokładnie przyjrzał się warunkom, gdyż sen moze byc po prostu ostrzeżeniem przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. |
 |
|
|
| fenix |
Wysłany: 27.03.2008r. o 09:22 |
|
Zarejestrowany:
26 March 2008r.
Postów: 3
Status: offline
ostatnia wizyta: 27.03.08 | Bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam. Coś z tym na pewno zrobię.
Temat to zamknięcia. |
 |
|
|