Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Chłopak / Dziewczyna  :: były chłopak... ??

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

były chłopak... ??

kaczka-dziwaczka Wysłany: 14.03.2007r. o 18:42

Twój awatar

Zarejestrowany:
14 grudzień 2006r.

Postów: 9

Status: offline

ostatnia wizyta: 07.02.08
Bardzo często śni mi się mój były chłopak... fakt - ciężko przeżyłam nasze rozstanie, ale już się z tym pogodziłam i czasem się jeszcze spotykamy, ale co on robi w moich snach??

Ostatnio śniło mi się, że przyszedł do mnie do szkoły, (bo on chodzi do innej). Ale od początku... Szłam z siostrą do szkoły, jak co dzień i kiedy zobaczyłam go przed moją szkołą z kolegą przyspieszyłam kroku tak żeby mi nie uciekł, (bo chciałam żeby mnie widział). Siostrę zostawiłam z tyłu a jak pędziłam jak oszalała. Kiedy zbliżyłam się do szkolnych drzwi zwolniłam i przed wejściem do budynku spojrzałam na niego jeszcze raz. Wtedy zauważyłam, że patrzy na mnie zazdrosnym wzrokiem. Uśmiechnęłam się do niego i weszłam do szkoły. Poszłam do szatni by odwiesić kurtkę, ale tam były ławki i krzesła jak w normalnej klasie. Kiedy stamtąd wyszłam spotkałam siostrę i ona powiedziała mi, że mój były chłopak się o mnie dopytywał... tzn. czy mam innego chłopaka... Po skończonych lekcjach, gdy wyszłam ze szkoły widziałam, że on nadal stoi przed szkołą trzymając w ręku bukiet róż. Poczułam lekką zazdrość i pomyślałam, że czeka na jakąś inną dziewczynę, ale on podszedł do mnie. Wręczył mi kwiaty i powiedział, że bardzo mnie kocha i chciałby żebyśmy znów byli razem. Zdziwiłam się, bo przecież to przez niego rozpadł się nasz związek. Przyjęłam kwiaty, ale powiedziałam mu, że muszę się zastanowić zanim dam mu jakąś odpowiedź i poszłam do domu.

Nie wiem, jaką dałam mu odpowiedź.... Ostatnio często śni mi się, że były chłopak przychodzi do mnie i prosi o wybaczenie... icon_eek czy to może coś znaczyć czy tylko moja wyobraźnia tak działa kijwie Proszę o jakąkolwiek pomoc kaput


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Topkaczka-dziwaczka wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online
Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl