Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Ucieczka / Pogoń / Spadanie  :: sny o spadaniu

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

sny o spadaniu

tobi Wysłany: 18.12.2006r. o 00:03


Zarejestrowany:
17 grudzień 2006r.

Postów: 1

Status: offline

ostatnia wizyta: 18.12.06
Witam!
Przypadkiem znalazlem te stronke. Od razu musze napisac ze jestem troszke raczej zdania ze sny nie mogą nam niczego pzrepowiedziec albo ostrzegac nas itp. Uważam ze jest to jakies odbicie tego o czym myślimu i czego się boimy. Ja mam taki jeden sen który sni mi sie co jakis czzas....
Otóż chodzi o to ze (tutaj jest kilka wesji) spadam z czegoś. dosłownie nie jestemw stanie powiedziec czego. raz byl to jkais wiezowiec, raz góra, a inym razem huśtałem się na jakiejś huśtawce (takiej jak sa na placach zabaw, tylko z strasznie tymi ramionami) i w pewneym momencie z wielkim impetem (ta histawka zakreca sie dookola własnej osi) uderzamw ziemie. W tych snach wspólnym czynnikiem jest własnie to ze za każdym razem mam zginąć tylko ze za kazdym razem tuż przed ta chwila budze sie. tych snow bylo wiecej ja nie potrafie teraz przypomniec sobie szczegolow ale wszystkie łączylo właśnie to. troszke łacze to z faktem ze boje sie wysokości i moze dlatego to pojawia sie od czasu do czasu w moich snach. Chcialbym w tym miejscu zapytac czy komuś z was moze udal sie zginac w swoim snie. ale bez obudzenia sie. jestesm ciekawy jak to wygladalo.
inna sprawą jest to czy mozna w jakis sposób kontrolowac swoje sny. tzn czy jak bede na czym intensywnie myślał to czy tomi się przysni?? czasem leząc noca w łożku chcialbym o czym konkretny snic ale nigdy mi sie nie udalo.
mam jescze jeden sen. tznn grupe snow. opowiem o jednym bo reszty dokladnie nie pamietam. otoz w tym snie bylem jakims policjantem albo raczej kims jak ci z archiwum x) resz dziala sie moim miescie noca. razem z kims (nie wiem kim) polowalem najakiegos wilkołaka albo diabła. to coś w każdym bądź razei zmieniało swoją postać. próbowaliśmy to zabić ale nie udawalo się. miałem pistolet i strzelałem ale nic z teog eni wychdzilo. moze w tej wersji nie wyda sie to dziewne bo moze trudno byloby zabic diabla z pistoletu ale w inny snach to byli jacys ludzie. przestepcy czy ktos inny ale ja nadal nie potrafilem ich zabic.
Jezeli ktos ma jakies pomysly co do interpretacji tych snow to prosze refleksje. z gory dziekuje.
Toptobi wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online


Jonatan Wysłany: 18.12.2006r. o 12:37


Zarejestrowany:
02 czerwiec 2005r.

Postów: 24

Status: offline

ostatnia wizyta: 14.12.08
[quote]Witam!
Przypadkiem znalazlem te stronke. Od razu musze napisac ze jestem troszke raczej zdania ze sny nie mogą nam niczego pzrepowiedziec albo ostrzegac nas itp. Uważam ze jest to jakies odbicie tego o czym myślimu i czego się boimy. -Sny mają aspekt kompensacyjny wobec sytuacji życiowej w której aktualnie jesteśmy. Masz więc rację sądząc, że są "odbiciem tego o czym myślimy"
Ja mam taki jeden sen który sni mi sie co jakis czzas....- Sny które śnimy latami i te ktore się powtarzają są szczególnie ważne.
Otóż chodzi o to ze (tutaj jest kilka wesji) spadam z czegoś. dosłownie nie jestemw stanie powiedziec czego. raz byl to jkais wiezowiec, raz góra, a inym razem huśtałem się na jakiejś huśtawce (takiej jak sa na placach zabaw, tylko z strasznie tymi ramionami) i w pewneym momencie z wielkim impetem (ta histawka zakreca sie dookola własnej osi) uderzamw ziemie. W tych snach wspólnym czynnikiem jest własnie to ze za każdym razem mam zginąć tylko ze za kazdym razem tuż przed ta chwila budze sie. tych snow bylo wiecej ja nie potrafie teraz przypomniec sobie szczegolow ale wszystkie łączylo właśnie to. troszke łacze to z faktem ze boje sie wysokości i moze dlatego to pojawia sie od czasu do czasu w moich snach. Chcialbym w tym miejscu zapytac czy komuś z was moze udal sie zginac w swoim snie. ale bez obudzenia sie. jestesm ciekawy jak to wygladalo.- Ten sen może sugerowa, że przeżywasz już od lat jakiś lęk, ktory jest dla ciebie głęboko nieświadomy i ktorego nie potrafisz dokladnie okreslic. Myślę że ma on swoje źródło w okresie dzieciństwa.
inna sprawą jest to czy mozna w jakis sposób kontrolowac swoje sny. tzn czy jak bede na czym intensywnie myślał to czy tomi się przysni?? czasem leząc noca w łożku chcialbym o czym konkretny snic ale nigdy mi sie nie udalo. - We freudowskim rozumieniu snów mam rózne kategorie snów. Są m.in. sny wykorzystujące tzw "resztki dnia" czyli takie które obrazują sytuację w której jesteśmy.
mam jescze jeden sen. tznn grupe snow. opowiem o jednym bo reszty dokladnie nie pamietam. otoz w tym snie bylem jakims policjantem albo raczej kims jak ci z archiwum x) resz dziala sie moim miescie noca. razem z kims (nie wiem kim) polowalem najakiegos wilkołaka albo diabła. to coś w każdym bądź razei zmieniało swoją postać. próbowaliśmy to zabić ale nie udawalo się. miałem pistolet i strzelałem ale nic z teog eni wychdzilo. moze w tej wersji nie wyda sie to dziewne bo moze trudno byloby zabic diabla z pistoletu ale w inny snach to byli jacys ludzie. przestepcy czy ktos inny ale ja nadal nie potrafilem ich zabic.- Wcielanie się w osobę będącą przedstawicielem jakieś wladzy, instytucji zawsze obrazuje nasze superego, czyli system naszych wewnętrznych norm i zakazów. Postacie demoniczne, np. grożne zwierzęta wskazują na nasz cień- ten aspekt osobowści ktorego nie akceptujemy. Myślę że to obrazuje fakt iż negujesz istnienie w sobie pewnych cech ktorych nie akceptujesz w sobie i próbujesz na polu świadomości z nimi walczyc. Co oczywiście nie znaczy że ci się to udaje.... icon_lol
TopJonatan wyślij PM
Ghost Wysłany: 20.12.2006r. o 14:49

Twój awatar

Zarejestrowany:
20 listopad 2006r.

Postów: 24

Status: offline

ostatnia wizyta: 05.05.08
Miałem kiedyś takie jakby dziwne preludium przed zaśnięciem. Na wpół świadomie widziałem, jak biegnę po ścianie. Biegnę i biegnę aż tu nagle stopa mi się poślizgnęła i spadam. Śmierć?! Zapytałem się jakby w podświadomości i nagle obudziłem się...serce strasznie mi biło... :uow:

Ten wpis był edytowany przez: Ghost, Gru 20, 2006 - 02:50 PM
TopGhost wyślij PM


Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl