Zawsze w czasie pelni noc w noc sni mi sie ta sama postac, a konkretnie chlopak. Najdziwniejsze jest to ze zdarza sie to co pelnie. Ciag snow tez jest bardzo ze soba zwiazanych. Jednej nocy umiera, kolejnej jest mi postacia obojetna, a w nastepna jestesmy para, zawsze tylko cos naszej milosci w tym snie przeszkadza i nie jestesmy zupelnie szczesliwi.
Chciałabym sie dowiedziec czy sny ktore maja miejsce w czasie pelni w jakims stopniu moga sie sprawdzic w zyciu? czy maja na to jakis wiekszy wplyw?
Reklama Google AdSense
Pamiętaj! Źródłem utrzymania serwera są reklamy Google AdSense. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Woda Uniwersalny symbol uczuć, emocji oraz energii, sił witalnych i duchowych.
Jak woda zachowuje się we śnie? Jak wygląda? Czy z nią coś robisz?
Niespokojne, wzburzone wody - przygnębienie, dołek emoc... [przeczytaj całość]
Losowy cytat
"Nasze najprawdziwsze życie ma miejsce wtedy, gdy budzimy się we śnie."
- Henry David Thoreau
Sonda
Kto jest online
Aktualnie nie ma zalogowanych użytkowników, gości jest: 22
Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl