Całkiem duży kot

tygrys

Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
Carl Sagan

dedykacja dla swiatdrewnamontessori.pl

swiatdrewnamontessori.pl

Świat Drewna to miejsce pełne inspiracji w jakim kupić można niebanalne dodatki, dekoracje do pokoju dziecięcego, dekoracje okolicznościowe, wyjątkowe prezenty oraz zabawki dla dzieci. A wszystko wykonane ręcznie z drewna litego.
Bardzo nam zależy na jakości wykonanych zabawek i dekoracji, dlatego wszystkie elementy po wstępnej obróbce maszynowej wykańczane są ręcznie.
Dokładamy największych starań, by każdy egzemplarz był wyjątkowy i spełniał Wasze oczekiwania. Wybierając nasz sklep masz pewność, że trafiłeś w miejsce, gdzie w opiekę nad klientem wkłada się całe serce.

Cenimy sobie unikalność, dlatego każdy nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju – stworzony z zamiłowania do pięknych przedmiotów. Inspiruje nas między innymi styl skandynawski.
W sklepie znajdziesz wyłącznie ekologiczne, niebanalne i wyszukane produkty o minimalistycznym wyglądzie, które mogą być kopalnią kreatywnych pomysłów wystroju mieszkań, ale też restauracji, dekoracji okolicznościowych np. stołów weselnych.

Jako rodzice uwielbiamy zabawki naturalne, ekologiczne, wykonane z drewna tworzone z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka i jego poczucia estetyki, dlatego w naszym asortymencie są dostępne takie zabawki.
Oferujemy zabawki starannie wykonane, bezpieczne, które pozwalają rodzicom na wspólne spędzanie czasu z maluchami.
Pośród naszych produktów można znaleźć również asortyment inspirowany metodą Montessori: układanki czy półki na książki.

Obecnie wykonujemy układanki dla najmłodszych dzieci uczące podstawowych kształtów, wielkości, motoryczne typu wieże oraz dla starszych dzieci układankę drzewo, która wprowadza dziecko w świat przyrody oraz kreatywne tęcze.
Chcielibyśmy w miarę możliwości rozbudować asortyment i wprowadzić więcej pomocy Montessori.
Wszystkie zabawki malujemy ręcznie farbami, które posiadają atesty i są bezpieczne dla zdrowia, z oznaczeniem i certyfikatem „Bezpieczeństwo Zabawek”.

Dodaj komentarz