Biała sukienka i radość

Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Heraklit z Efezu

dedykacja dla tatuazetymczasowesklep.pl

Tatuaże tymczasowe szablony kwiaty

Przedstawiamy Wam starannie zaprojektowane szablony do tatuaży tymczasowych.

– jeśli brakuje Ci pomysłu na prezent dla Twojego dziecka, kup zestaw startowy, który umożliwi mu robienie tatuaży sobie i swoim bliskim – zapewniamy, że jest to dziecinnie proste!

– jeśli zastanawiasz się nad zrobieniem prawdziwego tatuażu, zacznij od tego, który utrzyma się na Twojej skórze do 2 tygodni – pamiętaj, że nasze tatuaże nie są skierowane tylko do dzieci!

– a może prowadzisz swój punkt, gdzie samodzielnie robisz tatuaże – zaopatrz się w szablony u nas – przedstawiamy Wam najbardziej popularne i najlepiej sprzedające się wzory.

Nasz katalog wzorów, asortyment będzie stale się powiększał, więc nie zapominaj do nas zaglądać!

Szablony można wykorzystać przy robieniu tatuaży:

– brokatowych (do których potrzebny jest szablon + klej +brokat)

– natryskowych (do których potrzebny jest nam szablon +  sprzęt airbrush tj. kompresor + aerograf + farba do ciała)

– z henny (do których potrzebny nam jest szablon + rozrobiona henna)

– przy wykorzystaniu farb do ciała, pisaków, eyelinera  (wystarczy szablon + wypełnienie wzoru pisakami, czy farbami do ciała).

Szablony, które dla Państwa przygotowaliśmy są ze specjalnej folii z delikatnym klejem, który umożliwia nam całkowicie bezbolesne wykonanie tatuażu (nie boli odklejanie szablonu ze skóry, co jest bardzo istotne, jeżeli taki tatuaż wykonujemy dziecku).

Każdy wzór wycięty jest na specjalnej folii szablonowej, która dodatkowo jest pokryta folią transportową, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie naklejenie szablonu na skórę.

Dodaj komentarz