Babuszka

babuszka

Największe cuda powstają w największej ciszy.
Wilhelm Raabe

 

[accordion]
dedykacja dla www.migrod.pl

www.migrod.pl

 

Oferujemy sprzedaż i serwis instalacji do nawadniania we wszystkich terenach zielonych: od grządek, niewielkich ogródków aż po szklarnie i boiska. Nawodnimy każdy skrawek zieleni. Ograniczona specjalizacja techniczna zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy sprzęt wysokiej klasy dzięki któremu możemy sprawnie wykonywać swoją pracę.
Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. W oferowanych systemach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz sprzęt najlepszych marek światowych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu – zarówno swoim jak też producentów sprzętu, który wykorzystujemy do systemów.

W naszych projektach rozwiązaliśmy dużo problemów związanych z źródłem wody, jakością wody, pompami, układami sterowania urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań zamawiającego.

Realizujemy nawadnianie w istniejących ogrodach, zachowując również stan ogrodu w doskonałej kondycji dzięki odpowiedniej metodzie układania rur trawnikowych. Nasze usługi posiadają dokumentacje powykonawczą – w tym także zdjęcia z montażu, jak też dla bezpieczeństwa oznaczenie rur.

[/toggle]

Dodaj komentarz