Agencja marketingowa LTB

Nie nauczysz się cenić wody, dopóki ci studnia nie wyschnie.
przysłowie szkockie

dedykacja dla ltb.pl

LTB od 2009 roku profesjonalnie zarządza komunikacją w social mediach. Zapewniamy zwiększenie sprzedaży, wzmocnienie wizerunku firmy w sieci oraz wzrost świadomości marki.

Media społecznościowe to szybki i prosty sposób przekazania informacji osobom, które śledzą nasze profile. Dla firm szczególnie istotne jest prowadzenie fanpage’a firmowego. Jest on niezbędny do budowania szerszego zasięgu w internecie. Profil firmowy pozwala na wygodne dotarcie ze swoimi komunikatami do osób, które śledzą nasze poczynania, a mogą to być przede wszystkim:

  • Klienci
  • Potencjalni klienci
  • Osoby, które współpracują z firmą
  • Bliżsi lub dalsi znajomi

Szczególnie istotnymi grupami z punktu widzenia firmy są pierwsze dwie grupy odbiorców. Klienci firmy mogą być zainteresowani tym, co dzieje się w naszym otoczeniu, chcą poznać bliżej naszą nową ofertę oraz chcą być na bieżąco z nowościami. Potencjalnie klienci chcą dowiedzieć się więcej na temat działalności firmy, upewnić się, że jej oferta odpowiada oczekiwaniom. Inne grupy odbiorców często są po prostu zainteresowane tym, czym zajmuje się firma, ale niekoniecznie muszą stać się klientem.

Przejrzysta Współpraca. Doświadczeni Specjaliści. Skuteczna Reklama.

Dane kontaktowe:

Strona www: https://www.ltb.pl/oferta/social-media-marketing/

Adres: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Adres e-mail: biuro@ltb.pl

Dodaj komentarz