Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Chodzenie boso - Księga Symboli czyli Sennik

CHODZENIE BOSO
Oznacza to wyzwolenie się spod zakazów i nakazów. Życie spontaniczne, zgodne z naturą; wyzwolenie tłumionych energii i możliwości. Otwartość na wszelkie pozytywne wpływy ze świata. Brak psychicznych przeszkód, które nie pozwalają nam być sobą. Kontakt z ziemią, z żywiołem Ziemi, oznacza też powodzenie materialne i szczęśliwą rękę we wszelkiej działalności gospodarczej; oznacza, że intuicyjnie czujesz wszelkie sprawy materialne. Ważne jest, w jakim stanie są stopy. Stopy czyste albo przyprószone ładnym, białym lub żółtym piaskiem, zapowiadają wyzwolenie się spod ograniczających wpływów, psychiczne wyzwolenie, otwartość i bogactwo, pozytywne wyjście ku ludziom. Stopy zabłocone oznaczają, że jeszcze pozostały do pokonania kłopoty; zawsze jednak jest to pozytywny symbol, gdyż "chodzić boso" - to mieć związek z rzeczywistością oparty na prawdzie.

(c) Wojciech Jóźwiak 2002, 2008 - Taraka, zamieszczono za zgodą autora.


Dodano:  piątek, 01 lutego 2008
Recenzent:  Aga_ts
Wynik:
odsłon: 18030
Język: pol

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl