Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Szkło - Księga Symboli czyli Sennik

Szkło może być znakiem patrzenia z jednej rzeczywistości w inną.

Jeśli szkło jest stłuczone może to być znakiem roztrzaskanych ilzuji. Może też oznaczać zmiany w życiu. Sytuacja dojdzie do nagłego i niespodziewanego końca.

Sen o tym, że się patrzy na szkło albo je zjada, uwydatnia słabość, pomieszanie i kruchość. Możesz mieć trudności z zakomunikowaniem swych myśli wprost albo z wyartykułowaniem właściwych słów.

Alternatywnie może symbolizować twoje raniące i ostre komentarze. Może zostałeś zraniony przez kogoś albo rozczarowałeś się kimś lub czymś, co ktoś powiedział. Albo musisz być ostrożny w tym, jak ubierasz myśli w słowa i zdania, bo w przeciwnym razie ryzykujesz, że obrazisz kogoś.


Dodano:  wtorek, 06 marca 2007
Recenzent:  Ela
Wynik:
odsłon: 26585

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl