Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Chmury - Księga Symboli czyli Sennik

Chmury są potężnym drogowskazem. Są one jednym z najłatwiejszych i najszybszych sposobów, aby otrzymać dla siebie i swojego życia znaki.
Chmury mogą być potężnym dostarczycielem wiadomości i mogą pięknie transmitować znaki.
Oglądanie chmur może przynieść bezpośrednie i wyraźne wiadomości od ducha. Gdy patrzysz na ciągłe zmieniające się ruchy chmur, wtedy symbole i kształty zaczynają nabierać znaczenia. Możesz je interpretować tak jak w rzeczywistości, gdy spoglądasz na niebo odgadując co dana chmura ci przypomina.
Rdzenni Amerykanie nazywają duchy chmur Ludźmi Chmur. Te istoty przedstawiają wiadomości poprzez ruchy na niebie.

Jasne chmury mogą znamionować duchowe dźwignięcie się. To pozytywny, zdrowy znak kojarzony z wewnętrznym pokojem.

Chmury burzowe mogą wskazywać na duchowe wątpliwości. Zbiera się na osobistą burzę. To może również oznaczać czas oczyszczenia powietrza i osobistego oczyszczenia.

Chmury to część naturalnego środowiska, które otacza akcję wielu snów.
Chmury mogą stanowić część aury i wtedy można spróbować rozważyć ogólny symbol pogody. Czy aura sprzyja w rozwoju zdarzeń? Jakie jest niebo - pogodne, zachmurzone? Jak zmienia się niebo w trakcie trwania snu?

Czy nosisz głowę w chmurach?


Dodano:  czwartek, 09 września 2004
Recenzent:  Ela
Wynik:
odsłon: 11378


Autor sungreeter Dodano: 01-04-2007 - 20:23
Twoja ocena:
twarz mojego synka byla utorzona z chmur na niebie , byla idealna.Probowalam mu ja pokazac , rozmawiajac z nim przez tel. Moze bujam , a napewno bujam w oblokach bo przed snem o nim myslalm ze jest ze swoim tata i czy jest szczesliwy.

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl